Вітаємо Юрченко (Веремчук) Тетяну Юріївну із захистом дисертації!

27 січня 2016 Новини

Кафедра видавничої справи та редагування та весь колектив Видавничо-поліграфічного інституту щиро вітають асистента кафедри Юрченко (Веремчук) Тетяну Юріївну із захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 27.00.01 “Теорія та історія соціальних комунікацій” на тему "Комунікативна діяльність інституцій ЄС в Україні".

Захист дисертаційного дослідження відбувся в Інституті журналістики Національного університету України імені Тараса Шевченка 22 січня 2016 року. Науковий керівник: доктор політичних наук, професор Ганжуров Юрій Семенович,  завідувач кафедри організації видавничої справи, поліграфії і книгорозповсюдження.

Викладачі кафедри, аспіранти, колеги, рідні вітають дисертантку та бажають подальших успіхів і наукових пошуків.

Ви тут: Головна Новини Вітаємо Юрченко (Веремчук) Тетяну Юріївну із захистом дисертації!