Привітання з Днем знань

01 вересня 2014 Новини

Шановні викладачі, студенти, дорогі батьки! Вітаємо Вас з початком нового навчального року! У цей день від усієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі, щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!Бажаємо Вам, шановні студенти, успішно крокувати дорогою знань і пам’ятати, що саме від освіти залежить Ваш успіх у майбутньому. Цікавого навчального і творчого життя Вам, великих здобутків, впевненості в завтрашньому дні. Нехай будуть з Вами допитливість, працелюбність і наполегливість, а також натхнення до нових відкриттів!

Оволодівайте новими знаннями для досягнення своєї мети, щоб Ви могли творити майбутнє своїми руками і змінювати життя на краще.

Хочеться також молоді побажати знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

Батькам же бажаємо щоденно відчувати гордість за своїх дітей, радіти їхнім успіхам.

Викладачам низько вклоняємося за благородний і такий потрібний труд. Здоров’я і терпіння Вам, впевненості в завтрашньому дні, добробуту і Божої благодаті!

Нехай щастить вам!

Ви тут: Головна Новини Привітання з Днем знань