Відвідування студентами Форуму "Репутація: для тих, хто керує майбутнім"

30 вересня 2016 Новини

28 вересня в Києві відбувся третій форум "Репутація: для тих, хто керує майбутнім". Темою заходу стало управління особистою репутацією: її роль в бізнесі та політиці. У рамках соціальної освітньої програми Reputation Lab і Adventer Group студенти кафедри видавничої справи та редагування ВПІ  уже втретє були запрошені  на форум.

Литвин А. В. та Смола Л. Є. разом зі студентами кафедри видавничої справи
та редагування на форумі

Тема репутації обговорювалася всебічно: з точки зору держави, медіа, суспільства. У числі спікерів були провідні представники різних галузей, як приватних, так і державних. Активно обговорювалися важливість фактору довіри в побудові особистої репутації, її зростаюча роль у формуванні іміджу і вплив на ділові стосунки. Провідні експерти з різних областей бізнес життя України розповіли про специфіку побудови і важливість особистісної репутації в своїх галузях.

Усі доповіді були згруповані в три блоки: думки, можливості, приклади. У першому блоці виступили Зураб Аласанія, Валерій Пекар та Володимир Чеповий. Кожен із спікерів говорив про специфіку і важливість репутації в своїй сфері, а саме про довіру до ЗМІ, громадських лідерів і бізнес-партнерів.

У другому блоці «можливості» Віолетта Москалу, Сергій Тринчук, Дмитро Хопта, Андрій Длігач та Андрій Кашпур представили концепції побудови особистої репутації у відкритих медіа-платформах, міжнародних експертних спільнотах (на прикладі мережі Global Ukrainians), а також на прикладах проектів «Майстерня Майстрів» і «Україна і світ 2030».

Викладачі кафедри видавничої справи та редагування з організатором форуму,
спеціалістом з управлівння репутацією Андрієм Кашпуром

У третьому блоці «приклади» були представлені чотири кейси з чотирьох сфер діяльності: політика, консалтинг, журналістика та інвестиції. Олексій Грань показав як управління репутацією дозволяє формувати і керувати майбутнім у політичній сфері. Вікторія Єсауленко розповіла про особливості та силу репутації юристів. Павло Кругляковський продемонстрував вплив і значимість особистої репутації в спілкуванні з журналістами, а Євген Мецгер поділився досвідом щодо впливу репутації позичальника при розгляді кредитного кейса в Україні та міжнародній практиці.

Ви тут: Головна Новини Відвідування студентами Форуму "Репутація: для тих, хто керує майбутнім"