Підсумки конференції "Наукова школа Романа Іванченка" 2016

31 жовтня 2016 Новини

У стінах ВПІ НТУУ "КПІ" 28 жовтня 2016 року відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція "Наукова школа Романа Іванченка".

Цьогорічна конференція зібрала майже 40 науковців з 10 навчальних закладів, зокрема Бердянського державного педагогічного університету, Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України,  Лодзинського університету (Польща), Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені Академіка С. Дем’янчука, Маріупольского державного університету, НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського», Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Ужгородського національного університету.

Науковці спілкувалися в межах секцій «Історія та сучасні проблеми  видавничої справи та редагування», «Особливості масової сучасної комунікації», «Рекламна та PR-комунікація у поліграфії, видавництві та книго розповсюдженні», а також спеціальної секції «Іван Франко: редактор, видавець, публіцист».

На сесійному засіданні було порушено важливі фахові та освітянські питання у доповідях Сегол Радміли Ігорівни к. н. із соц. ком., доцента кафедри видавничої справи та редагування «Змішана освіта в підготовці фахівців з видавничої справи та редагування»; Левчук Олени Миколаївни к. філол. н., доцента кафедри видавничої справи та редагування «Перехідні тенденції в глобальних медіа: редакторський аспект»; Фісенко Тетяни Вікторівни к. н. із соц. ком., старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування «Інтернет-комунікації під час українсько-російського протистояння».

Вельми цікавим був виступ Гостя конференції Ростислава Семківа – директор видавництва «Смолоскип», перекладача, письменника, літературознавця, в. о. директора Інституту книги, член журі конкурсу Книга року ВВС, викладач Києво-Могилянської академії.  Р. Семків поділився з учасниками конференції роздумами стосовно сучасного стану видавничої галуззі.

Насамкінець поетичним компліментом став чудовий виступ учасників фольклорно-театральної студії Квартfolk.

Більше детально ознайомитись із новиною можна натиснув на це посилання: http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/scince-m/naukovi-konferentsiji/naukova-konferentsiya-2016.html.

.

Ви тут: Головна Новини Підсумки конференції "Наукова школа Романа Іванченка" 2016