Презентація нової книги Євгена Магди

16 березня 2017 Автор Новини

Шановні викладачі, студенти!

21.03.2017 відбудеться презентація нової книги Магди Є. В. "Гібридна агресія Росії: уроки для Європи". Захід відбудеться у Щербенко Арт Гелері (вул Михайлівська, 22в) о 19:00 Организатор: Видавництво "Каламар".

Політичний експерт Євген Магда разом з видавництвом "Каламар" презентують нову книгу "Гібридна агресія Росії: уроки для Європи". Вона присвячена життєво важливій для України та актуальній для Європи проблемі – гібридній агресії з боку Росії. Автор досліджує еволюцію характеру війни в ХХ столітті, зміни в поглядах на війну, що відбуваються під впливом цивілізаційних, світоглядних і технологічних трансформацій.

 

Тетяна Лебедєва (голова наглядової ради Суспільного мовлення):

"Нова книга Євгена Магди дуже важлива сьогодні для розуміння небезпеки, що загрожує Україні і світу. Вона відрізняється фундаментальністю, ґрунтовністю і системністю підходу до теми. Автор глибоко аналізує історію питання, доводить континуальність проблем і базових методів ведення гібридної війни. Систематизовані всі її аспекти і їхній вплив на долі людей. Чітко сформульовано не тільки основні прийоми та інструментарій цієї війни в сучасному світі, але й можливі способи протистояння і захисту".

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини Презентація нової книги Євгена Магди