Навчання та стажування за програмою DAAD

24 вересня 2017 Новини

Шановні студенти, аспіранти та викладачі. Пропонуємо ознайомитись з програмами DAAD, німецькою службою академічних обмінів, що є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

Якщо ви вирішили навчатися у Німеччині або Вас зацікавило стажування, підвищення кваліфікації у Німеччині, то більш детально ознайомитися зі стипендіями DAAD можна за посиланням на сайті Інформаційний центр DAAD у Києві або переглянути буклет зі стипендями DAAD, або переглянути брошуру "Навчання у Німеччині".

За кордоном DAAD представлений широкою мережею офісів та об´єднань колишніх стипендіатів і пропонує інформацію та консультації. Філії та інформаційні центри (IC) у всьому світі забезпечують контакт з партнерами, а також ефективне спілкування, проведення програм та консультації на місці.

Німеччина пропонує численні можливості для навчання та проведення досліджень. Німецькі ВНЗ мають хорошу репутацію у всьому світі. Вони дають важливі імпульси інноваціям та прогресу на світовому рівні. ВНЗ забезпечені сучасним обладнанням, пропонують студентам оптимальні умови для успішного навчання.

У вищих навчальних закладах Німеччини навчаються та проводять дослідження близько 250 000 іноземців з усього світу, що становить 11,5% від усіх студентів в Німеччині.
За кількістю українці посідають шосте місце поміж всіх іноземних студентів – на сьогодні до німецьких ВНЗ зараховані 8830 українських студентів.

Стипендії DAAD пропонують можливість науковцям проводити дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині.
Стипендії DAAD пропонують можливість аспірантам та молодим вченим проводити дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині.
Стипендії DAAD пропонують можливість продовжити вашу академічну освіту у Німеччині на післядипломній програмі.

Інформаційний центр у Києві:

Національний технічний університет України “КПІ”
пр. Перемоги, 37 ( НТУУ "КПІ"), корп. 6, к. 31
тeл./факс: (+38044) 204-82-69
тeл.: (+38044) 204-85-41
e-mail: infoatdaad.org.ua

Національний технічний університет України “КПІ”
Лінгвістичний факультет
Спільний машинобудівний факультет