Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Зустріч студентів із Наталею Плескачевською, менеджером з розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"

27 вересня 2017 Автор Новини

На днях на кафедру видавничої справи та редагування завітала цікавий гість - Наталя Плескачевська, менеджер напрямку оцінки, навчання та розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга". Наші студенти  мали можливість поспілкуватися з гостею, яка розповідала про те, які існують компанії, що вони очікують від майбутніх працівників, які навички та знання є витребуваними. На лекції обговорювалися питання відмінностей між роботою у великій та маленькій компанії, як долати конфлікти та майбутні кризи. І головне, над чим зараз необхідно працювати, щоб мати кращі можливості реалізувати себе у майбутньому.

Ви тут: Головна Новини Зустріч студентів із Наталею Плескачевською, менеджером з розвитку персоналу ООО "Метінвестхолдинга"