ВПІ сприяє стійкості

05 жовтня 2017 Новини

На початку  жовтня у Естонії пройшла Осіння школа   ResilienceLeague, учасниками якої  понад 50 представників   Естонії,  Латвії, Литви та України, які обговорювали
сучасну ситуацію у інформаційному просторі та способи   зміцнення суспільства в умовах гібридної агресії
з боку Російської Федерації.

Перед учасниками школи виступила професор кафедри ВСтаР Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ КПІ імені Ігоря Сікорського Лідія Смола, яка розповіла учасниками школи про особливості поведінкової психології, наголосивши «всі сучасні війни йдуть за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших».

На лекції "Вибір. Поведінка. Вплив" Лідія Євстаіївна, авторка публікацій про пропаганду і психології впливу, ставила важливі для суспільства питання: Чи є вибір у людини? Чим обумовлено поведінку? Як моделюється поведінка людини? За її словами, існує кілька стимулів, які володіють значним впливом на дії та мислення людей, серед яких не тільки матеріальний інтерес, а й певні моделі та умови, в яких опиняється людина. Експерт зазначила: "Все сучасні війни ведуться за свідомість людей. Слідкуйте за думками інших."

В форматі «сесії нічних сов» перед учасниками Школи своє дослідження «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи» представив доцент кафедри ВСтаР Євген Магда, який наголосив, що Росія на сучасному етапі змінюю акценти, намагаючись використати у власних інтересах особливості демократичного устрою країн Європи.

Ви тут: Головна Новини ВПІ сприяє стійкості