03 листопада 2017 Новини

27 жовтня відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка». На цьогорічну конференцію зібралися науковці з тринадцяти провідних вищих навчальних закладів України, Білорусі та Польщі.

Сесійне засідання відбулося в Науково-технічній бібліотеці ім. Г. І. Денисенка  НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського». Відкрив пленарне засідання проректор з науково-педагогічної роботи П. О. Киричок, виступили із доповідями доценти кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту І. Л. Побідаш, Н. М. Фіголь, Р. І. Сегол, Є. В. Магди.

Цього року гостями конференції стали Ольга Попович  (засновник видавництва «Каламар») та Володимир Краснобріж (директор із розвитку бізнесу видавництва «Каламар»), які підготували цікаву тему до обговорення – «Персональна трансформація. Комунікації, які змінюють світ».

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка» дякує всім учасникам та гостям конференції, активній студентській молоді, нашим аспірантам, які допомагали в організації заходу, і сподівається на нову наукову зустріч 26 жовтня 2018 року.

Більше детальну про конференцію можна подивитися за посиланням http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/scince-m/naukovi-konferentsiji/naukova-konferentsiya-2017.html.

Ви тут: Головна Новини Підсумки V Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка»