Зустріч четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо працевлаштування

04 грудня 2017 Автор Новини

24 листопада 2017 р. відбулася зустріч бакалаврів четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо ситуації на ринку праці, вимог роботодавців до майбутніх фахівців.

Під час обговорення виступила старший науковий співробітник Інституту мовознавства ім. О. О. Потебні, кандидат філологічних наук Т. Файчук, яка розповіла про сучасні тенденції у видавничій, редакторській галузі, про вимоги до редакторів, про очікування роботодавців.

Крім того, у ході V Міжнародної наукової конференції "Наукова школа Романа Іванченка" перед студентами 1, 2, 3, 4 курсу виступив із презентацією Директор з розвитку бізнесу В. Краснобріжий, який ознайомив учасників із проблемами та перспективами сучасного рекламного ринку, висвітлив останні закордонні та вітчизняні тенденції у сфері PR, навів численні конкретні приклади, з якими стикаються як рекламодавці, так і рекламісти, виклики, на які їм щодня доводиться відповідати. Під час доповідей відчувалось зацікавлення серед майбутніх випускників, які задавали цікаві та грунтовні питання.

 

 

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини Зустріч четвертого курсу з представниками видавничих структур, науково-дослідних інститутів щодо працевлаштування