Наші студенти про лекцію зі Шнайдером

03 квітня 2018 Автор Новини

Неймовірно цікава лекція та людина, що її провела. Я навіть не мріяла про те, що коли-небудь матиму змогу слухати приклади практичного досвіду людини такого рівня. Він ознайомив нас з основами брендингу, розповів про становлення та розвиток добре відомих нам брендів, поділився механізмом розкрутки брендів і, хоча щось ми вже знали, приклади зі становлення деяких брендів були неймовірними, вони були сучасними та більш зрозумілими для нас.
Доповідач тримав постійний зв’язок із нами, ми могли ставити запитання та отримувати дійсно цікаві, корисні та практичні відповіді.
Хочу також зазначити те, що для подання інформації були використані презентації та відео, що для мене, людини, котра краще сприймає візуалізовану інформацію, було ще однією, суттєвою, перевагою.
Останнє, що я хочу зазначити, це те, що, на жаль, студентам, сьогодні досить складно самотужки зустрітися зі спеціалістами такого рівня, як Костянтин Шнайдер, і я була дуже вдячна нашій кафедрі та університету, що саме студентам ВПІ надали можливість безкоштовно поспілкуватися із професіоналом світового рівня в рамках навчального процесу.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                   Гришко Поліна,  РЗ-62

21 березня 2018 року в стінах Видавничо-поліграфічного інституту була проведена відкрита лекція Костянтина Шнайдера, креативного директора провідного рекламного агентства у світі Saatchi&Saatchі. Вона стала першою з п`яти лекцій, організованих за підтримки клубу ADC Ukraine для заохочення майбутніх спеціалістів з реклами.
Темою обговорення стали «лавмарки», тобто, бренди, які стають особливими для своїх споживачів. Лектор розповів про сучасні тенденції на ринку реклами, етапи становлення відомих брендів та про стадії набуття статусу «лавмарки», особливо наголосивши на важливості чіткого формування ідеї компанії і послідовного її дотримування.
Крім того, студенти мали можливість безкоштовно отримати електронну версію бестселера Кевіна Робертса «Lovemarks» за умови виконання невеличкого творчого завдання, спрямованого на мотивацію. Прослухавши лекцію, студенти поділилися приємними враженнями.

                                                                                                                          Школьна Ангеліна, РЗ-61

 

Лекції такого формату – це чудова можливість зазирнути у світ високого рівня реклами та дізнатися істину і механізм роботи  в інформаційному просторі.
Завдяки неймовірній інтерактивній презентації та харизмі лектора увага студентів залишалася від початку і до кінця на найвищому рівні.
Лекція допомогла зрозуміти, що не достатньо бути просто хорошим брендом, потрібно бути брендом класу Love marks. Бренди такого типу будуть надзвичайно сильними противниками на конкурентному ринку  та зможуть набути статусу brend-icon. У сучасному світі  звичайна інформація не дасть такого результату, як інформація, сприйнята через призму любові. Статус Love marks  найяскравіше демонструється в кризовій для торгової марки ситуації. Love marks  надає компроміс з боку споживача стосовно бренду.

                                                                                                                        Повстянко Катерина, РЗ-61

Місія проведеної лекції полягала в тому, щоб підтримати молодих спеціалістів та розвивати їхній професійний рівень, а також об'єднати кращі творчі ресурси рекламного ринку, підвищити професійний рівень реклами, визначити нові професійні стандарти.
Костянтин Шнайдер зацікавив слухачів своїми розповідями, презентацією, відеоматеріалом. Була активна дискусія зі студентами, які лишились задоволені лектором та лекцією. Мені дуже сподобалася лекція, було б цікаво частіше влаштовувати зустрічі з лекторами та мати практику, дізнаватися про свою майбутню діяльність..
                                                                                                                                 Юркевич Марія, РЗ-62

Лекція проведена за сприяння ADC Ukraine, метою яких є підвищити стандарти української реклами та об’єднати усіх найкращих спеціалістів для  того, щоб вона стала на один рівень зі світовою. Сам лектор дуже зацікавив аудиторію хоча б тільки тим, що має неабиякий досвід у цій сфері. Коли слухаєш його, не виникає питань у його професіоналізмі та практиці. Під час лекції було розглянуто питання щодо відомих брендів. Нам розкрили деякі секрети, як створювались відомі бренди та як вони стали улюбленими для нас. Найбільш обговорюваним питанням аудиторії стало «Як розкрутити власний бренд?», з чого потрібно починати та на які етапи варто звернути увагу. Лектор охоче відповів на всі питання та дав поради щодо деяких стартапів, які були запропоновані. Студенти протягом лекції вели не тільки діалог з Костянтином, а також виконували деякі тренінгові завдання, дивились відеоматеріали успішних рекламних компаній та вкінці закріпили отриманні знання на практиці. Після закінчення лекції задоволеними залишились не тільки студенти Видавничо-поліграфічного інституту, а й сам креативний директор Костянтин Шнайдер, який зазначив, що йому було приємно працювати з такою аудиторією та пообіцяв повернутися вже з більш  детальними лекціями.                                                                                                         
                                                                                                                                                                                                                                                                       Зенькевич Мілєна, РЗ-62

«The Coca-Cola Company», «Mondelez Intarnational», «P & G», «JTI», «Kyivstar», «Honda», «Obolon», «LG», «Sony», «Uniliver», «BIC», «BASF» – це далеко не весь список компаній, з якими працював Костянтин Шнайдер, тому він мав, чим поділитися зі студентами. Головне – дія, що лектор підтверджує своїми словами: «Доведіть, що ви можете, переступивши через все, що вас виховувало. Розірвіть запорошений ворсовий килим, в який нас всіх завернули. Здивуйте! Спробуйте змінити світ! І тоді ви переможете. І ця перемога буде загальною». Лекція була цікавою, особливо для студентів-рекламістів, адже Костянтин наводив багато прикладів реклами та описував її вплив на споживачів, підказуючи, що буде цікавим для покупців і як саме впливати на емоції через оформлення рекламних роликів чи повідомлень. Як бренд може стати вашим «улюбленцем», як починали свій шлях відомі зараз товари та яким чином створити товар-фаворит – це і багато іншого, молоде покоління ВПІ мало змогу дізнатися та побачити на лекції, адже усі слова доповнювалися фотографіями та відеороликами, що сприяло гарному засвоєнню інформації. З аудиторією завжди був контакт, тому усі могли задати питання або відповісти на них, закріплюючи свої знання та отримуючи нові.
Загалом, лекція Костянтина Шнайдера виявилася інформативною і корисною. Дякуємо кафедрі за таку можливість! Будемо раді бачити пана Шнайдера знову.

                                                                                                                          Гончаренко Марія, РЗ-62

 

Костянтин Шнайдер – провідний фахівець у сфері реклами, в якій працює з 2004 року . Він створював успішні проекти для таких клієнтів, як Sony, The Coca-Cola Company, Bic, LG тощо. Костянтин є володарем багатьох нагород різних міжнародних фестивалів, наприклад: Cannes Lions, Golden Drum, Eurobest, Epica та інших.
Оратор розповів студентам про основи брендингу, навів зрозумілі та прості приклади, розповів про етапи становлення відомих брендів, а також поділився «системами» розкручування брендів.
Під час лекції відчувався постійний зв'язок з аудиторією, завдяки чому усі студенти були зацікавлені в отриманні інформаціі та вели активну дискусію з лектором. Костянтин Шнайдер пообіцяв, що подібний захід відбувається не востаннє.
                                                                                                                               Латій Орина, РЗ-61

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини Наші студенти про лекцію зі Шнайдером