Лекція креативного директора Isobar Ukraine Володимира Кобця

11 квітня 2018 Новини

11 квітня в рамках проекту клубу  ADC  Ukraine для студентів та аспірантів кафедри видавничої справи та редагування відбулася відкрита лекція Володимира Кобця – креативного директора Isobar Ukraine, присвячена розробленню та проведенню інтегрованих комунікаційних кампаній, методам зацікавлення цільової аудиторії, створенню креативних рекламних рішень, в основі яких лежать цифрові технології. За плечами Володимира – понад 8 років роботи в рекламі, досвід успішної співпраці з такими клієнтами, як Unilever, Pepsico Ukraine, Effes Ukraine, Universal Bank, MТС, чимало соціальних проектів. Студенти та аспіранти дізналися, що справжній креативник має знати, звідки брати неординарні ідеї й натхнення, а також мусить уміти розв’язувати конфлікти, працювати в команді і навіть знаходити тих, хто здатен ризикнути поголитися в повітрі, стрибаючи з парашутом. Адже реклама – це не лише красиві слогани й кольорові рекламні щити, а й серйозний та відповідальний бізнес. Натхненна лекція завершилася під гучні оплески аудиторії, а охочі закріпити почуте на практиці отримали веселе домашнє завдання розрекламувати… найкисліший у світі лимон!

Наші студенти та аспіранти поділилися враженнями про лекцію

Лекція Володимира Кобця на тему «CREATIVEНАУКА»
Чи знаєте ви хто такий «креативник»? Так? А чи впевнені ви у достовірності своєї інформації? Особисто мені на лекції відкрили очі й дали подивитися під новим кутом на значення цього, на перший погляд, простого слова.
Коротко кажучи, креативник – це сучасний супергерой, який може впливати на події світового масштабу, змінювати довкілля на краще, ніж воно є. Він зрушує гори стереотипів і висушує болота злоби. Власне, якраз цими суперздібностями й володіє наш чудовий та яскравий спікер, креативний директор IsobarUKRAINE – Володимир Кобець.
Немає чіткого визначення цього слова, проте є розуміння того, що воно несе в собі, а саме – створення інноваційних перспектив задля покращення життя, які не є зрозумілими для сірої буденності.
Дякуємо за цю цінну інформацію, та ще більше дякуємо за настрій, який нам подарували!
                                                                                                            Томіна Крістіна, РЗ-51

Креативник – псих, фрик, маг! Повністю погоджусь з Володимиром Кобецем, адже людина, робота якої полягає в тому, щоб видавати креативні ідеї повинна бути різнобічною та деякою мірою дивакуватою, адже як можна продукувати круті ідеї без яскравої фантазії.
Проте Володимир наголошував, що не достатьно лише фантазувати, справжній креативник – він: стратег; переговорник (той, хто вміє вести переговори – комунікувати); акробат (креативник повинен вміти все робити всюди і одразу); психолог; інноватор та навіть супергерой, що є майже найважливішим. Але головне, що відбулося на лекції – це мотивація. Мотивація робити якісно свою роботу та пам‘ятати, що немає нічого неможливого – потрібні лише прагнення та наснага!

Соломка Поліна, РЗ-51

Ви тут: Головна Новини Лекція креативного директора Isobar Ukraine Володимира Кобця