Workshop з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера

13 квітня 2018 Новини

Цієї п’ятниці, 13 квітня, відбувся воркшоп з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера для студентів та аспірантів кафедри видавничої справи та редагування.

Штефан Шохер з 2003 року працює в міжнародному відділі австрійської щоденної газети «KURIER».Спеціалізується на висвітленні Східної Європи, Середньої Азії та Близького Сходу, автор численних матеріалів про події в Білорусі, Україні, на Близькому Сході та в Афганістані, в тому числі про конфлікти в цих регіонах. Пан Клемент Шелль понад 15 років веде тренінги для журналістів та керує проектами журналістських обмінів. Тривалий час був директором програми «Medien – Mittler zwischen den Völkern» («Медіапосередники між народами») для журналістів з нових країн-членів ЄС, а потім і з країн Східного партнерства. Співпрацює з «Deutsche Presseagentur».

Особливу увагу під час воркшопу лектори приділили проблематиці свободи слова в Україні та викликам для журналістів, а також журналістській етиці. Слухачі взяли жваву участь в обговоренні та практичній частині воркшопу.

Наші студенти та аспіранти про лекцію

У студентів та аспірантів ВПІ вкотре з’явився шанс почути цінні поради від європейських журналістів. Для мене найцікавішими моментами лекції були практичні поради, як зробити свою історію цікавою та інформативною, як пристосувати журналістський матеріал до високих європейських стандартів та як уникнути негативного сприйняття своєї історії. Надзвичайно сподобалось, що лекція була інтерактивною, адже гості запропонували нам написати кодекс журналіста. Більш того, я змогла «підтягнути» свій рівень англійської, поспілкувавшись із носіями мови.

Анна Штефан, СР-71

Ви тут: Головна Новини Workshop з журналістської етики від Клеменса Шелля і Штефана Шохера