Підсумки VI Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка»

26 жовтня 2018 Автор Новини

26 жовтня відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка». На цьогорічну конференцію зібралися науковці з різних провідних вищих навчальних закладів України, Білорусі та Польщі.

 

 

 

 

Цього року гостями конференції стали Валентина Бичковська — Директор Музею книги  і друкарства Україні, експерт з атрибуції стородруків, автор книг з дослідження історії книги. Вона виступила з надзвичайно цікавою презентацією видання факсимільного типу рідкісного старо­друка «Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti» («Історія біблії старого і нового Завіту»). Другим гостем виступила на заході Ольга Попович — засновник видавництва «Каламар». Пані Ольга виступила з доповіддю про історію та сучасні тенденції книжкового ринку України.

 

Науковці спілкувалися в межах секцій «Історія та сучасні проблеми  видавничої справи та редагування», «Особливості масової сучасної комунікації», «Рекламна та PR-комунікація у поліграфії, видавництві та книго розповсюдженні», а також спеціальної секції «Йоган Гутенберг: винахідник і друкар: до 550-річчя пам’яті».

     

Кафедра видавничої справи та редагування ВПІ НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» та організаційний комітет Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка» дякує всім учасникам та гостям конференції, активній студентській молоді, яка допомагала в організації заходу, і сподівається на нову наукову зустріч 25 жовтня 2019 року.

Більше детальну про конференцію можна подивитися за посиланням http://vsr.vpi.kpi.ua/uk/scince-m/naukovi-konferentsiji/naukova-konferentsiya-2018.html.

 

 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини Підсумки VI Міжнародної науково-практичної конференції «Наукова школа Романа Іванченка»