Вручення дипломів магістра

20 січня 2019 Новини

16 січня 2019 року о 14.30 в залі засідань Вченої Ради 1 корпусу відбулося урочисте вручення дипломів магістра Видавничо-поліграфічного інституту.

З привітаннями до студентів-випускників звернувся проректор з науково-педагогічної роботи Петро Олексійович Киричок, який зазначив, що університет пишається своїми студентами, їхніми здобутками, досягненнями, завжди пам'ятає своїх випускників і підтримує їх на професійному рівні.

Директор Видавничо-поліграфічного інституту Тетяна Юріївна Киричок підкреслила, що диплом магістра — це лише перший етап у професійному зростані та становленні майбутніх фахівців у вдавничо-поліграфічній галузі.

Найурочистішим моментом свята стала церемонія вручення дипломів.
Директор нашого ВПІ Киричок Тетяна Юріївна особисто вручала дипломи про отримання вищої освіти всім випускникам нашого інституту. Випускники почули привітання, слова-побажання  від завідувачів кафедр Ольги Володимирівни Тріщук, Юрія Семеновича Ганжурова, Тетяни Анатоліївни Роїк та інших, які щиро раділи та вітали своїх студентів.

Вручення дипломів пройшло у теплій і душевній атмосфері. Адже веселі моменти студентського життя незабудуться ніколи! Щирі посмішки, приємні слова викладачам, довгі мантії, фото на згадку з одногрупниками, батьки та рідні з квітами...

Бажаємо вам творчого натхнення, наполегливості, успіхів у всіх починаннях, здійснення всіх ваших мрій і життєвих планів!

Ви тут: Головна Новини Вручення дипломів магістра