Студентам, аспірантам та викладачам ВПІ презентували стрічку «Бранці Кремля»

25 лютого 2019 Новини

22 лютого у Видавничо-поліграфічному інституті відбулася зустріч студентів та аспірантів з Героєм України Володимиром Жемчуговим і заступником голови Меджлісу Ільмі Умеровим.

Захід ініційований Міністерством інформаційної політики України в рамках освітнього проекту, спрямованого на національно-патріотичне виховання молоді.

Гості з перших уст розповіли студентам та аспірантам про події на сході України та в Криму, а також презентували фільм "Бранці Кремля". "Ми показуємо вам фільм "Бранці Кремля". У 2014 році, не знаю, скільки кожному з вас було років, але навряд чи хтось із вас замислювався, що й чому відбувається в країні. Зараз, коли минуло п’ять років, ви вже більш дорослі й вливаєтесь у доросле життя, політичне, економічне й суспільне, а тому повинні знати правду про те, як усе було насправді, тому ми приїхали до вас, щоб надати цю інформацію з перших вуст учасників цих подій", - зазначив Жемчугов.

Під час зустрічі студенти, аспіранти та викладачі задавали питання гостям щодо їхнього бачення шляхів розв'язання ситуації в Криму та на Сході, а також отримали в подарунок книжки та журнали, присвячені українським полоненим. Координатор проекту "Бранці Кремля" Олена Жемчугова зазначила, що в рамках проекту вони уже відвідали 16 закладів вищої освіти: київські, одеські, тернопільські та херсонські.

Ви тут: Головна Новини Студентам, аспірантам та викладачам ВПІ презентували стрічку «Бранці Кремля»