27 березня 2019 Новини

22 березня студенти та аспіранти кафедри видавничої справи та редагування мали приємну нагоду зустрітись із відомим українським дипломатом, комунікатором Дмитром Кулебою, який презентував свою книгу «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот», що спрямована на вирішення проблеми боротьби з фейками в період інформаційної війни.

Зустріч відбулась у дружній атмосфері. Інформація, якою поділився лектор, викликала різноманітні емоції – від здивування до захоплення. Зокрема, присутніх вразило переконання, яке розкрито в окремому підрозділі книги про те, що сучасний бог – це Інтернет. А також теза, що „війна за наші емоції та вибір вирує в Україні і світі, довкола і всередині нас. Кількість ліній фронту незліченна. Люди воюють у сім’ях, онлайн-спільнотах і суспільствах”.

Доповідач поділився рекомендаціями, як не розірватися між спільнотами, не втратити відчуття реальності, впізнавати та протидіяти неправдивій інформації, фейкам, як зберегти себе та свої переконання в період активної інформаційної війни. На прикладах України та інших країн він аналізував, як відбувається війна за реальність, виокремив п’ять правил, що допоможуть у ній перемагати.

Ви тут: Головна Новини Про презентацію книги «Війна за реальність: Як перемагати у світі фейків, правд і спільнот» Дмитра Кулеби