Наші студенти на бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020»

19 листопада 2019 Новини

28 жовтня 2019 року відбулася головна подія року у сфері корпоративних комунікацій - бізнес-форум «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020», що був організований Асоціацією корпоративних медіа України (АКМУ).

Захід проходив у відомому готелі Radisson Blu Hotel, Kyiv. Тут зібралися експерти та фахівці зі сфери комунікацій і маркетингу великих компаній, щоб обговорити тенденції і напрямки розвитку наступного року, поділитися досвідом на панельних дискусіях і тематичних лекціях, розглянути виставку корпоративних проектів і дізнатись, хто став володарем Гран-прі у конкурсі «Найкраще корпоративне медіа України» цього року.

Поділимося з вами деякими інсайтами з заходу нижче.

Тренди в HR/PR 2020:

• Візуалізація (замість тексту як такого давати людям інфографіку, відео, фото та інші візуальні формати «Ніхто не читає довгі тексти, договори...великий обсяг не сприймається у текстовому форматі».
  • Давати робити людям те, що їм подобається.
  • Перехід у Digital всього, що можливо оцифрувати Тренди в креативній індустрії 2020 (від стратегічного директора Cannes lions в Україні).
  • Емансипація (визнання різних кластерів, як окремих).
  • Продовження цифрової трансформації (наступне покоління споживачів - геть інше.
  • Social impact / responsibility.
  • Креативні колаборації (з іншими брендами та компаніями) на прикладі Louis Vuitton.
  • Об`єднання зусиль (порятунок планети від загибелі, зазирнути наперед, що буде далі).

Для нас цей форум був корисним та цікавим, адже досі ми не відвідували таких масштабних професійних заходів. Нам випала чудова можливість зануритися у коло професіоналів, познайомитися, покомунікувати з ними.

Дибкова Валентина, Очеретяна Діана

Ви тут: Головна Новини Наші студенти на бізнес-форумі «Інновації в комунікаціях. Тренди 2020»