23 лютого 2020 Новини

Нещодавно студенти та аспіранти кафедри видавничої справи та редагування мали змогу послухати лекцію відомого соціального психолога Олега Покальчука, радника Директора Національного інституту стратегічних досліджень, який розповів про інформаційні впливи, пропаганду, специфіку психологічних операцїй та прийоми керування людською поведінкою. На прикладі нещодавніх подій в Україні лектором було продемонстровано алгоритми проведення інформаційних операцій та "ланцюжки впливів".

Ви тут: Головна Новини Відбулася лекція Олега Покальчука, радника Директора Національного інституту стратегічних досліджень