Звіт про конференцію «Наукова школа Романа Іванченка»

30 жовтня 2020 Новини

Сьогодні 30.10.2010 р. на кафедрі видавничої справи та редагування ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Наукова школа Романа Іванченка», яка зібрала науковців з України, Білорусі та Польщі.
Конференція відбулася на платформі Zoom.
Але незважаючи на непросту ситуацію у країні,  зустріч пройшла в надзвичайно теплій, душевній атмосфері.
Цьогорічна тематика конференції була присвячена такому актуальному питанню сьогодення, як соціальні комунікації в період карантину. Також традиційно на зустрічі розглядалися питання з редакційно-видавничої та рекламної діяльності у видавничій та суміжних галузях.
Кафедра видавничої справи та редагування та організаційний комітет конференції «Наукова школа Романа Іванченка» дякує всім учасникам та гостям конференції, і сподівається на нову наукову зустріч 29 жовтня 2021 року.

Ви тут: Головна Новини Звіт про конференцію «Наукова школа Романа Іванченка»