Підготовка студентів до складання Єдиного вступного іспиту в магістратуру

02 лютого 2021 Новини

Розпочата підготовка студентів до складання Єдиного вступного іспиту в магістратуру.

Факультет лінгвістики підготував та надав всім випусковим кафедрам КПІ та їх студентам 4 курсу матеріали для підготовки до тестування з ЄВІ в електронному вигляді.

Викладачі ФЛ протестували студентів 4 курсу за матеріалами МОН, щоб визначити їх рівень підготовки до ЄВІ і вже частково опрацювали підготовлені матеріали із студентами 3-4 курсів всіх факультетів та інститутів КПІ.

Також ФЛ планує в другому семестрі проводити безкоштовні щотижневі консультації з підготовки до ЄВІ на всіх ф/і зі студентами 4 курсу.

Розклад таких консультацій буде наданий деканатам та випусковим кафедрам на початку другого семестру (див. за посиланням).

Новини та інша інформація стосовно підготовки до ЄВІ буде оприлюднена на сайті ФЛ >>.

Також у 2-му семестрі 2020/2021 н.р. консультації проходитимуть щотижня онлайн, згідно з розкладом.

Режим видачі документів: пн-пт з 9:00 до 10:00 та з 14:00 до 16:00 (відділ навчально-виховної роботи, каб. 107, 1 корпус («студентський відділ кадрів» Відділу навчально-виховної роботи)).

Ви тут: Головна Новини Підготовка студентів до складання Єдиного вступного іспиту в магістратуру