Нові знання разом з Prometheus та нашими викладачами!

19 лютого 2021 Новини

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus – перший та найбільший проект безкоштовної освіти в Україні. Платформа пропонує курси  від провідних викладачів, університетів та організацій світу.
Надзвичайно приємно, що серед викладачів Prometheus є і доценти кафедри Видавничої справи та редагування: Радміла Сегол, Ірина Побідаш, Євген Магда. Їхні курси прослухали вже понад 150 тисяч слухачів, сертифікати отримали понад 20 тисяч.

Радміла Сегол є головною редакторкою платформи, координаторкою перекладних проєктів, архітекторкою онлайн-курсів. Як автор вона створила «Цифрові комунікації в глобальному просторі», «Наука про навчання: Що має знати лідер освітнього стартапа» (двомовний - російська та українська), «Взаємодія органів місцевого самоврядування з громадськістю».
Радміла Ігорівна як архітекторка, проджект-менеджер та редакторка працювала над створенням десятків курсів, наприклад, «Як вступити до найкращих західних шкіл та університетів»,  «Освітні інструменти критичного мислення», «Критичне мислення для освітян», «Основи програмування CS50 2019»,  «Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?», «Я знаю гендер», «Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)», «Тайм в кайф з Ваче Давтяном», «Як будувати бізнес онлайн» та інші.

Ірина Побідаш створила курс «Українська мова та література. Підготовка до ЗНО». Є співавтором курсів «Протидія та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти», «Діалог та медіація: Шлях до порозуміння».
Голосом Ірини Леонідівни озвучено чимало перекладних курсів, наприклад, «Дизайн-мислення в школі», «Впровадження інновацій в школі», «Навчаймося вчитися: Потужні розумові інструменти для опанування складних предметів».

Євген Магда є автором курсу «Медіаграмотність: практичні навички», в якому йдеться про виклики сучасного світу – дезінформацію та фейки.

Здобувайте нові знання разом з Prometheus та нашими викладачами!

Ви тут: Головна Новини Нові знання разом з Prometheus та нашими викладачами!