Зустріч з Ларисою Мудрак

07 грудня 2014 Новини

Серед найважливіших цінностей рекламісти та поліграфісти визначили: любов, свобода, довіра, гроші та щастя

Серію надихаючих виступів для студентів Видавничо-поліграфічного інституту продовжила Лариса Мудрак - член Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Лариса зуміла зацікавити аудиторію студентів й охопила дуже важливі й актуальні теми на сьогоднішній день. Серед них опинилися нові медіа, інформаційні війни та славнозвісне покоління «МіМіМі».

Провівши маленьке тестування на визначення цінностей, Лариса констатувала, на радість студентів, що ВПІ-шники не належать до покоління «МіМіМі», оскільки серед 5-ти найважливіших цінностей рекламісти та поліграфісти виділили ті, які не властиві поколінню «МіМіМі»: любов, свобода, довіра, гроші та щастя. Завдяки цьому тесту вдалося налагодити чудовий контакт з аудиторією, а також залучити студентів до палкої дискусії.

Наступною підтемою були нові, конвергентні медіа, в якій Лариса навела безліч прикладів нових мультимедійних форматів, які слід розвивати та з якими варто працювати.

Закінчилася лекція особливо актуальною темою сьогодення: нформаційними війнами. Адже Інтернет не має меж, контролювати його неможливо. Лариса розповіла про країни, які впроваджують тренди у мультимедіях, а також про намагання Італії впровадити правове регулювання Інтернету та його наслідки.

Лекція виявилася надзвичайно інформативною, пізнавальною та зібрала повний зал, адже студенти ВПІ завжди раді послухати корисну інформацію та взяти її до уваги.

Яніна Корсун

Ви тут: Головна Новини Зустріч з Ларисою Мудрак