Проєкти студентів з дисципліни "Редагування газетно-журнальних видань"

18 березня 2021 Новини

Представляємо Вашій увазі проєкти наших студентів з дисципліни "Редагування газетно-журнальних видань".

Редакторська професія передбачає уміння і навики кваліфіковано працювати з текстами, які мають різне цільове призначення, відносяться до різних тематичних розділів, мають різну знакову природу, різний характер інформації.

Наші студенти навчаються редагувати різні види текстів, зокрема йдеться про такий тип видань, як журнали та газети. Кожен з яких має свою специфіку структурної і змістовної побудови. А також відповідного використання мовно-стилістичних засобів.

По завершенню курсу студентки Липова Дар'я, Вишковець Таїсія, Мельник Іванна, Штефан Анна, Меєр Ева розробили цікаві проєкти - журнали, переглянути які можна за посиланням >>

Ви тут: Головна Новини Проєкти студентів з дисципліни "Редагування газетно-журнальних видань"