Вакансія редактора!

22 квітня 2021 Новини

Друзі, на сайт "Нова Українська Школа" потрібен редактор новин! Сайт "Нова Українська Школа" створений ГО "Смарт Освіта" в партнерстві з Міністерством освіти і науки України для комунікації реформи "Нова Українська Школа".

Вимоги:

• пишете привабливі заголовки, але не перетинаєте межу журналістської етики;
  • умієте й готові займатися не лише рерайтом, а й самостійно шукати новинні приводи, брати коментарі в працівників держструктур і спеціалістів, працювати із інформаційними запитами;
  • можете писати новини, ґрунтуючись на англомовних джерелах;
  • знаєте стандарти журналістики й готові їх дотримуватись;
  • умієте працювати швидко і якісно;
  • не маєте звички філонити (дуже важливо!) і любите проявляти ініціативу.

Що потрібно робити:

• шукатимете новини й новинні приводи;
  • писатимете новини (як рерайт, так і унікальні);
  • поститимете новини в наші соцмережі (FB, Viber, Twitter, Telegram для учнів);
  • наповнюватимете розділ “Афіша”;
  • тісно комунікуватимете з редакторкою (мною) щодо добору тем для написання новин;
  • спілкуватиметься зі стейкхолдерами в освітній сфері;
  • верстатимете статті в адмінці (ми навчимо).

Обсяг роботи:

• Щодня в середньому в нас 3-5 новин, у пікові періоди може бути більше. Ми не вимагаємо витягувати новини з пальця, аби заповнити ефір, але й не любимо, коли пропускають новинні приводи.
  • Також щодня в нас виходять 1-2 статті, які верстає редакор/-ка новин.
  • Наповнення розділу “Афіша” передбачає додавання приблизно однієї афіші на день (але це можна робити в певні дні, не обов’язково щодня).
  • Окрім того, є правило, що в суботу та неділю має вийти принаймні по 1 новині. Ні, це не значить, що треба працювати всі вихідні – публікації можна планувати. Виняток – коли на вихідних справді стається щось дуже важливе.

Що ми пропонуємо:

• Офіс у центрі Києва й можливість частково працювати з дому (але на період навчання - тільки офіс, якщо карантин дасть змогу).
  • Дружня команда.
  • Ми зацікавлені в зростанні наших спеціалістів, тому у вас буде можливість працювати й з іншими форматами – писати статті та репортажі, брати інтерв’ю, створювати тести тощо (ідеї вітаються).
  • Конкурентна зарплатня.

Ви тут: Головна Новини Вакансія редактора!