16 листопада 2021 Новини

Щиро вітаємо Новіцького Дмитра (061 Журналістика, група РЗ-02) із перемогою  у локальному етапі щорічних європейських інженерних змагань (European BEST Engineering Competition - ЕВЕС Kyiv 2022)!

Змагання EBEC – це не лише гарна можливість для студентів заявити про себе, це ще й шанс для компаній знайти якісні кадри серед кращих студентів.

11-12  листопада в онлайн-форматі відбувся ІІ локальний етап ЕВЕС Kyiv 2022 між студентами різних спеціальностей та політехнічних вузів.

40 учасників, 10 команд, Кожна команда з 4 осіб вирішувала технічні, економічні та соціальні проблеми в категоріях – “Case Study” та “Team Design”. Далі відбувався захист презентацій англ.мовою.

Команда Дмитра Новіцького,  зайняла перше місце у категорії “Case Study”!

Ось наші переможці:

І місце – команда "MEATech":

•  Новіцький Дмитро, ВПІ, РЗ-02;

•  Андрущенко Роман, ФІОТ, ІО-02;

•  Лісовська Анастасія, ФІОТ, ІО-01;

•  Островська Богдана, ФІОТ, ІВ-93.

Вітаємо їх з цим досягненням,  бажаємо успіхів та лише призових місць у подальших змаганнях!

Ви тут: Головна Новини Щиро вітаємо Новіцького Дмитра із перемогою у ІІ етапі European BEST Engineering Competition - ЕВЕС Kyiv 2022!