17 листопада 2021 Новини

Запрошуємо на вебінар «Дезінформація та пропаганда. Масова зброя. Маніпуляції та дезінформація та криза на східному кордоні ЄС»

Зустріч відбудеться 18 листопада 2021 року о 18:00 у ZOOM.

Одним із учасників дебатів буде – Євген Магда – кандидат політичних наук, доцент кафедри видавничої справи та редагування ВПІ КПІ,  відомий український політолог, історик, журналіст, директор Інституту світової політики.

Робочі мови зустрічі:  польська, українська та білоруська.

Ви тут: Головна Новини Вебінар «Дезінформація та пропаганда. Масова зброя. Маніпуляції та дезінформація та криза на східному кордоні ЄС»