Лекція Миколи Андрійчука «Безпека комунікацій в нових медіа»

07 грудня 2021 Новини

В умовах стрімкої цифровізації українського соціуму питання цифрової безпеки набувають все більшої актуальності і мають бути важливим складником професійних знань спеціалістів з комунікацій. Саме тому 22 листопада 2021 року для студентів магістратури (група РЗ – 11мп)  Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського Микола Андрійчук провів лекцію «Безпека комунікацій в нових медіа».

Під час лекції доцент кафедри видавничої справи та редагування Микола Андрійчук використав корисну інформацію та практичні поради, отримані в межах проєкту від АМО «Використання даних у боротьбі проти маніпуляції та дезінформації», що реалізується за фінансової підтримкипрограми трансформаційної співпраці Міністерства закордонних справ Чехії.

Жвавий інтерес студентів викликали нові інструменти цифрових комунікацій, технології віртуальної реальності, а також загрози, які супроводжують комунікацію в сучасних умовах. Особлива увага була приділена явищам фішингу, доступності персональних даних та питанням запобігання цифровим загрозам в професійній діяльності спеціалістів з комунікацій. Як виявилося під час обговорення, згадані питання є актуальними для студентів – частина з них вже стикалася з проявами цифрового шахрайства та іншими зловживаннями або в особистому житті, або під час професійної діяльності.

Ви тут: Головна Новини Лекція Миколи Андрійчука «Безпека комунікацій в нових медіа»