Опитування студентів в АІС "Електронний кампус"

17 січня 2022 Новини

Відкрито доступ до модулю опитування студентів в АІС "Електронний кампус" >> щодо якості викладання кредитних модулів науково-педагогічними працівниками протягом минулого семестру.

Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Оцінювання викладачів здійснюється за наступними критеріями:

•  об’єктивність оцінювання,

•  вміння донести матеріал до студентів,

•  вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,

•  доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів , Опитування триватиме по 31.01.2022.

•  використання засобів дистанційного спілкування.

Усі відповіді конфіденційні, результати оцінювання будуть доступні викладачу та завідувачу кафедри лише у формі середньозваженої оцінки.

Форма опитування знаходиться у відповідному модулі в особистому кабінеті студента. Опитування триватиме по 31.01.2022.

Ви тут: Головна Новини Опитування студентів в АІС "Електронний кампус"