Історія нашої студентки, що пережила окупацію в Бучі

02 травня 2022 Новини

Схоже, вже кожен знає про жорстокі злочини російських окупантів в Бучі. Бачив ті кадри із замордованими тілами мирних бучанців. Чув проймаючі історії тих, кому вдалося вижити.

Це історія нашої студентки Вознюк Софії. Вона разом із своєю сім'єю тривалий час перебувала в окупації в Бучі, на території якої велися постійні бої та чинились страшні звірства.

"Ті дні були найстрашнішими в моєму житті. Коли щодня гинуть сусіди, горять знайомі будинки, на мій дах падають обломки снарядів...Я декілька разів прощалася із життям. Відголоски тих подій, досі не дають мені спокій ночами.

На щастя, в моїй історії щасливий кінець. Я зберігла віру у важкий час та моя сім'я була врятована Богом.

Але скільки українських життів обірвалася та були понівечені через російську агресію!

Кожен з нас має потужну зброю - молитву, яка дійсно здатна рятувати життя. Тож молімося за Україну разом! Вірьмо в Бога! Довіряймо ЗСУ! І все буде Україна".

Ви тут: Головна Новини Історія нашої студентки, що пережила окупацію в Бучі