02 травня 2022 Новини

Члени Американська Асоціація університетської преси(The Association of University Presses) вже опублікували  чимало наукових робіт, які сприяють розумінню найжахливіших і складних подій, і, зокрема, які можуть надати краще розуміння того, що відбувається зараз в Європі та Україні.

До опублікованих робіт потрапили:

Детальніше про опубліковані роботи >>

Запропонувати свою наукову публікацію можна, звернувшись на електронну пошту mailto: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Нагадаємо, українським науковцям надали безкоштовний доступ >> до повнотекстових електронних ресурсів, які доступні в межах проєкту Research4Life

Ви тут: Головна Новини The Association of University Presses збирає наукові роботи, що сприяють розумінню російсько-української війни