17 червня 2022 Новини

15 червня 2022 р. о 15.00 відбувся День відкритих дверей кафедри видавничої справи та редагування ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Захід проводився з метою інформування якнайширшої громадськості про діяльність кафедри взагалі і в нинішніх умовах зокрема.

Також метою було надання відповідей на питання майбутніх вступників на спеціальність «Журналістика» освітньо-професійних програм «Видавнича справа та редагування» та «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Були присутні викладачі кафедри, що здійснюють безпосередній навчальний процес, а також абсольвенти українських шкіл та їхні батьки, які виявили значну цікавість до зустрічі.

Модерування відбувалося у форматі розширених відповідей на питання присутніх, коли їм надавалася ініціатива для визначення теми обговорюваної проблеми.

Питання були різноманітні, конкретні і за суттю, що свідчило про неабияке зацікавлення з боку потенційних абітурієнтів спеціальністю «Журналістика», а також це є вагомим доказом сьогоднішньої, незважаючи ні на що, затребуваності і нагальності фаху редактора і спеціаліста з реклами як такої.

Будемо раді бачити вас в лавах студентів нашої кафедри, шановні вступники!

Ви тут: Головна Новини Підсумки Дня відкритих дверей кафедри видавничої справи та редагування ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського