З’явився список популяризаторів української мови, на честь яких можна перейменовувати вулиці

30 червня 2022 Новини

У списку популяризаторів української мови є прізвище і нашого викладача кафедри видавничої справи та редагування Миколи Степановича Зарицького, на честь якого пропонують перейменувати вулицю (позиція 39). 

У  1992-2009 роках Микола Степанович Зарицький працював на кафедрі видавничої справи та редагування ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського на посаді професора.

Науковець був спеціалістом у галузі загального мовознавства, словотвору, лексикології та лексикографії, історії української та інших слов'янських мов. Праці М. С. Зарицького присвячені загальномовознавчим темам, проблемам стилістики сучасної української мови, українського термінознавства та перекладу.

Список популяризаторів української мови упорядкував уповноважений з державної мови Тарас Кремінь у співпраці з Інститутом літератури імені Т. Шевченка, Інститутом мовознавства імені О. Потебні, Інститутом української мови за участі Національної академії педагогічних наук України. До складання переліку могли долучатися всі охочі. 

Розширений рекомендований писок імен видатних творців, дослідників і популяризаторів української мови, пропонованих для увічнення в географічних назвах та об’єктах топоніміки опублікували >> на сайті уповноваженого з державної мови. 

Повний оновлений список імен видатних творців, дослідників і популяризаторів української мови, пропонованих для увічнення в географічних назвах та об’єктах топоніміки >> 

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Новини З’явився список популяризаторів української мови, на честь яких можна перейменовувати вулиці