10 серпня 2022 Новини

В Україні розпочало роботу видавництво електронних книжок OLEAN. Співзасновниці видавництва — випускниці нашої кафедри «Видавничої справи та редагування» — Олена Новіцька та Анна Свиридюк.

Команда повідомила, що  при виборі формату видавництва враховували собівартість книжок та доступність видань як в Україні, так і за кордоном.

Умовно тематику видавництва можна розділити на два блоки: підприємництво й бізнес та також прикладні видання, що містять теми соціальної взаємодії та психології, архітектури й нерухомості, освіти та культури тощо.

У планах OLEAN — видати п’ять книжок до кінця 2022 року, потім розпочати випуск аудіокнижок. Згодом видавництво планує запустити свій ютуб-канал з анотаціями. Наразі тривають перемовини з кількома польськими, іспанськими та мексиканським авторами.

Пишаємось нашими випускниками! Вітаємо і зичимо удачі та нових звершень!

Ви тут: Головна Новини Випускниці кафедри «Видавничої справи та редагування» - Олена Новіцька та Анна Свиридюк - заснували видавництво електронних книжок OLEAN