06 жовтня 2022 Новини

Як справитися з різноманітними ситуаціями і проблемами, коли ти вперше починаєш працювати? Своїм досвідом зі студентами 3-го курсу вчора поділилася наша випускниця Ірина Ющенко, а наразі Груп акаунт директорка Newsfront Сommunications.

Досвід Ірини є цікавим тим, хто мріє досягнути певних професійних вершин у обраній сфері діяльності, оскільки вона сама пройшла всі етапи від стажера до менеджера-комунікаційника.

Із зустрічі ми дізналися про специфіку завдань, які можуть бути на початковому етапі працевлаштування, про складність комунікації з клієнтами та професійне вигорання, про корпоративну взаємодію у межах тієї компанії, в якій зараз працює Ірина.

Студентів зацікавила можливість проходити стажування у компанії Newsfront Сommunications, адже перші маленькі кроки можуть згодом допомогти у досягненні великих цілей.

Переглянути лекцію за посиланням можна тут >>

Ви тут: Головна Новини «Як взяти максимум із першого досвіду роботи». Зустріч з випускницею кафедри ВСтаР Іриною Ющенко, директоркою Newsfront Сommunications