06 листопада 2022 Новини

Минулого тижня, 3 листопада 2022 року, було розпочато курс лекцій наших німецьких колег з Університету Мюнстера, присвячених європейському медіаправу.

Перша лекція "Моніторинг медіа-плюралізм та основи європейського права" була присвячена основам європейського права та огляду ситуації в медіа різних країн-учасниць ЄС.

• Лектори: проф. д-р Бернд Хольцнагель, д-р Дарія Опришко, Ян Кальбхенн, магістр права.

Друга лекція "Основи європейських інституцій, компетенції та медіа права" була покликана ознайомити учасників з європейськими інституціями та їхніми компетенціями у царині медіаправа.

• Лектори-практики: Флоріан Фламме, Амелі Мелан.

Студенти кафедри видавничої справи та редагування взяли активну участь у обговоренні порушених питань, порівнюючи українську практику принципів медіаправа у діяльності журналістів та інших фахівців медіа.

Коли: 3, 10, 17 та 24 листопада,  з 14.00 до 19.00.

Де: Zoom.

Чекаємо з нетерпінням на наступну лекцію у наступний четвер!

Ви тут: Головна Новини Курс лекцій від Університету Мюнстера (Інститут інформації, телекомунікації та медіаправа (ІТМ) протягом листопада 2022 р.