Вітаємо Ольвію Гусак із захистом дисертації!

10 квітня 2015 Новини

Кафедра видавничої справи та редагування та весь колектив Видавничо-поліграфічного інституту щиро вітають асистента кафедри Гусак Ольвію Олександрівну із блискучим захистом кандидатської дисертації за спеціальністю 27.00.05 “Теорія та історія видавничої справи та редагування” на тему “Роль редактора в популяризації сайта інтернет-ЗМК”.

Захист дисертаційного дослідження відбувся в Інституті журналістики Національного університету України імені Тараса Шевченка 09 квітня 2015 року. Науковий керівник: доктор наук із соціальних комунікацій, професор Тріщук Ольга Володимирівна. Викладачі кафедри, студенти, аспіранти, колеги, рідні завітали підтримати дисертантку та побажали подальших успіхів і наукових пошуків.

Ви тут: Головна Новини Вітаємо Ольвію Гусак із захистом дисертації!