Майстер-клас «Самопрезентація» зі Смолою Лідією Євстафіївною

26 квітня 2015 Новини

25 квітня 2015 року в Книжковому Арсеналі о 13.30 відбувся майстер-клас «Самопрезентація» на якому увага була приділена формуванню навичок власної самопрезентації, розумінню її принципів та складників. Акцентовано увагу на самопрезентації під час публічного виступу. В рамках майстер-класу були проведені практики, які можуть допомогти сформувати стратегію і тактику власної самопрезентації. Також були запропоновані техніки формування впевненості у реалізації власних цілей та опрацьовано на практиці, продемонстровані успішні приклади самопрезентації та вдалі студентські роботи.

Автором заходу виступила Смола Лідія Євстафіївна, доктор політичних наук, професор кафедри видавничої справи та редагування Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ». Професійний коуч. У доробку Лідії Євстафіївни 2-і книги з пропаганди та психології впливу, понад 300-х наукових та публіцистичних робіт в Україні та за кордоном. Також вона вела авторську передачу на телебаченні, брала участь у політичних дискусіях на радіостанціях та ТВ-каналах.

Ви тут: Головна Новини Майстер-клас «Самопрезентація» зі Смолою Лідією Євстафіївною