Про лекцію з Дмитром Золотухіним

05 травня 2023 Новини

2 травня 2023 р. відбулась цікава відкрита лекція з Дмитром Золотухіним.

У час фейкових "всезнавців" та кризи експертизи намагаюся запрошувати до розмови зі своїми студентами справжніх фахівців.

Лідія Смола про лекцію: "Радію, коли студенти ставлять питання, на які сама б хотіла отримати відповіді: чи має технологія чату gpt потенціал в osint? Чи вважається злом акаунту легально здобутою інформацією? Як знайти повну інформацію про будь-яку людину? Як приховати власну приватну інформацію від сторонніх людей?"

У межах курсу лекцій "Інформаційні війни" обговорювали аспекти роботи з відкритими джерелами з Дмитром Золотухіним - екс-заступником міністра інформаційної політики України, експертом з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки, експертом громадської організації «Інститут постінформаційного суспільства».

Дякуємо Дмитру Золотухіну за чудову лекцію та знання, якими поділився!

Ви тут: Головна Новини Про лекцію з Дмитром Золотухіним