Набір учасників до "Медіалабораторії" студентів-журналістів

13 березня 2017 Оголошення

Шановні студенти!

Якщо Ви навчаєтесь на журналіста та бажаєте здобути практичні навички у сфері медіа від зірок української журналістики, запрошуємо до участі у «Медіалабораторії» Школи практичної журналістики Академії української преси.

«Медіалабораторія» відбудеться 29 березня – 1 квітня 2017 року в місті Києві. До участі запрошуються студенти зі всієї України, що здобувають освіту за напрямом «Журналістика» усіх курсів навчання.

Протягом 4 днів Ви дізнаєтесь про роботу телебачення, радіо, друкованої преси та онлайн-видань, а також у Вас буде унікальна можливість випробувати себе у якості журналістів на П’ятій міжнародній науково-методичній конференції «Практична медіаграмотність: міжнародний досвід та українські перспективи», яка відбудеться 31 березня – 1 квітня 2017 року в м. Києві.

Організатори покривають витрати на проїзд, харчування та проживання учасників.

Найкращі роботи будуть розміщені в профільних медіа.

Більш детально ознайомитись із заходом >>>

Заповнити анкету учасника >>>

Проведення цього заходу, а також весь проект з впровадження медіаграмотності в Україні мали підтримку американського народу, що була надана через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Інтерньюс. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюс.

Ви тут: Головна Оголошення Набір учасників до "Медіалабораторії" студентів-журналістів