Приходьте на лекцію "Україна без сміття" з Євгенією Аратовською

07 листопада 2019 Оголошення

11 листопада, за підтримки ВПІ до Бібліотеки КПІ завітає засновниця організації "Україна без сміття" Євгенія Аратовська з відкритою лекцією #СортуватиНеБудуВикидати "Аргументи ЗА і ПРОТИ сортування сміття в Україні". Вона розкаже студентам КПІ про те, як правильно розділяти свої побутові відходи і як зберегти нашу країну від забруднення. Ми хочемо, щоб студенти зрозуміли, що чистота довкілля залежить тільки від кожного з нас. І лише разом ми зможемо добитися результатів - України без сміття.

Тому приходьте 11 листопада о 16:00 в Бібліотеку КПІ, зал 6.5, і особисто запитайте у Євгенії те, що вас цікавить.
З нетерпінням чекаємо на вас :)

Ви тут: Головна Оголошення Приходьте на лекцію "Україна без сміття" з Євгенією Аратовською