Увага! Зміни у правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського!

15 липня 2020 Оголошення

До уваги вступників!

Затверджено зміни до:

1. Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського;
  2. Положення про прийом на навчання для здобуття ступеня магістра; та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст".

«Правила прийому до Національного технічного університету України „Київський політехнічний інститут імені І. Сікорського” в 2020 році»

«Положення про прийом на навчання за освітньо-кваліфікаційними програмами підготовки магістра у 2020 році»

З відовідними документами можна ознайомитися за посиланням у розділі офіційні документи та корисна інформація та у розділі вступ до магістратури.

Також з цими та іншими офіційними документами можна ознайомитися на офіційному ресурсі Приймальної комісії https://pk.kpi.ua/documents.

Ви тут: Головна Оголошення Увага! Зміни у правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського!