Сайт кафедри ''Видавничої справи та редагування'' ВПІ НТУУ ''КПІ'' - Рішення Адміністративної ради НТУУ «КПІ» про режим роботи НТУУ «КПІ»

Рішення Адміністративної ради НТУУ «КПІ» про режим роботи НТУУ «КПІ»

21 лютого 2014 Автор Оголошення

Рішення адміністративної ради НТУУ «КПІ» від 20 лютого 2014 року з питання «Про режим роботи НТУУ «КПІ»

Пояснення профкому студентів:

"...відсутність на парах не буде врахована при підведенні підсумків при умові написання заяви на ім"я декана в письмовому або в електронному вигляді на ел.адресу відповідного факультету (http://kpi.ua/kpi_faculty) з причиною відсутності і проханням надати право дистанційного навчання на відповідний період! У разі виникнення проблем чи непорозумінь звертайтесь до Профкому студентів.Ставте пріоритетом особисту безпеку!!! З повагою, Андрій Гаврушкевич"

Ви тут: Головна Оголошення Рішення Адміністративної ради НТУУ «КПІ» про режим роботи НТУУ «КПІ»