Студентам 2-го курсу бакалаврату: інформація щодо ФВ як вибіркової дисципліни

31 січня 2022 Оголошення

До уваги студентів другого курсу бакалаврського РВО, які як вибіркову дисципліну на свій 4 семестр (2 семестр 2021/2022 н.р.) обрали дисципліну з фізичного виховання:

• Для деталізації спортивного напрямку, за яким ви будете займатися протягом семестру, вам необхідно по 04.02.2022 заповнити гугл-форми >> та обрати відповідний вид спорту в межах обраної дисципліни.
  • Будьте уважні при виборі: кількість місць на кожен з видів спорту обмежена.

По завершенню запису будуть сформовані групи і вам буде надіслано посилання для підключення до практичних занять (на період дистанційного навчання). Заняття будуть проводитись в середу та п'ятницю.

Семестровий контроль відбувається у формі заліку. Так, за нескладений залік відрахують. Так, він випливає на рейтинговий бал для стипендії.

• Детально дізнайтеся у викладачів умови отримання заліку, в якому форматі будуть проходити заняття, які методичні матеріали є з даної дисципліни і де вони розміщені, ознайомтеся з РСО та проміжними контрольними заходами.
  • Якщо ви не оберете вид спорту в формах або не будуте відвідувати занять, то не виконаєте умови ІНП і будете відраховані.

Ви тут: Головна Оголошення Студентам 2-го курсу бакалаврату: інформація щодо ФВ як вибіркової дисципліни