ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

Анкети

Анкета щодо покращення якості надання освітніх послуг

Анкета щодо поінформованості студентів

Опитування-2021 "Вкажіть, будь ласка, викладання яких дисциплін Вам не вистачає?"

Відповіді у зведених таблицях

Відповіді у таблицях (анкетування щодо покращення якості надання освітніх послуг)

Відповіді у таблицях (анкетування щодо поінформованості студентів)

Відповіді у таблицях (опитування "Вкажіть, будь ласка, яких дисциплін Вам не вистачає?)

Результати опитувань

Результати опитування здобувачів вищої освіти щодо покращення якості надання освітніх послуг (2022-2023 н.р.)

Результати опитування здобувачів вищої освіти (СОЦІО+)(2022-2023 н.р.)

Результати опитування здобувачів вищої освіти (Опитування "Вкажіть, будь ласка, викладання яких дисциплін Вам не вистачає?"(2021)

ОПИТУВАННЯ СТУДЕНТІВ

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Реклама і зв'язки з громадськістю

Анкети

Анкета щодо покращення якості надання освітніх послуг

Анкета щодо поінформованості студентів

Відповіді у зведених таблицях

Відповіді у таблицях (анкетування щодо поінформованості студентів)

Результати опитувань

Результати опитування здобувачів вищої освіти щодо покращення якості надання освітніх послуг (2022-2023 н.р.)

Результати опитування здобувачів вищої освіти (СОЦІО+)(2022-2023 н.р.)

Результати опитування здобувачів вищої освіти (Опитування "Вкажіть, будь ласка, викладання яких дисциплін Вам не вистачає?")(2021)

Дочірні категорії

Ви тут: Головна Освітні програми Cилабуси дисциплін (перелік компонентів освітніх програм) Освітні програми (меню)