ВІДГУКИ НА ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

 

ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ

Освітньо-професійна програма

Реклама і зв'язки з громадськістю   

 

Представників академічної спільноти

Відгук на освітньо-професійну програму "Реклама і зв'язки з громадськістю" (д-р політ. наук, проф., член-кореспондент НАН України Галина ЗЕЛЕНЬКО)

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (д-р істор. наук, завідувач кафедри міжнародних відносин Київського університету імені Бориса Грінченка Василь ЯБЛОНСЬКИЙ)

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістюав. кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Навчально-наукового інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д-р філол. наук, проф. Валерій ІВАНОВ)

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (д-р політ. наук, проф., Інститут політичних наук, Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині, Тереза АСТРАМОВИЧ-ЛЕЙК) 

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (доц. факультету комунікації Вільнюського університету, Віктор Денисенко)

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (англ.мовою) (доц. факультету комунікації Вільнюського університету, Віктор Денисенко)


Роботодавців

Відгук на освітньо-професійну програму "Реклама і зв'язки з громадськістю" (директор ТОВ «Рекламно-інформаційне агентство "Медіа-авеню"» Оксана БОБРОВСЬКА)

Відгук на освітньо-професійну програму "Реклама і зв'язки з громадськістю" (директор ТОВ "Рекламне агентство AC-МЕДІА" Людмила ЛИТВИНЕНКО)

Відгук на освітньо-професійну програму "Реклама і зв'язки з громадськістю" (директор Агенції комунікацій "Варто", Наталія ХОЛОД)

 


Випускників

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (ведуча на телеканалі "РИБАЛКА-ТВ" Анна СЕРЕБРЯКОВА)

Відгук на освітньо-професійну програму  "Реклама і зв'язки з громадськістю" (кореспондент в ТОВ "Спорт Сєгодня" Оксана ПРОДАНЧУК)

СПІЛКУЙТЕСЬ З НАМИ

Ми в соціальних мережах. Будьте з нами і спілкуйтесь з нами.
Ви тут: Головна Освітні програми Відгуки на освітні програми Освітні програми (меню) Відгуки ОП (Другий рівень)(Реклама та зв'язки з громадськістю)