22.10.2018  |  Візит до музею групами СР-61, РЗ-61 та РЗ-62 Ханенків

22 жовтня студенти груп СР-61, РЗ-61 та РЗ-62 разом з викладачем Світланою Василівною Д'ячук відвідали Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків. Екскурсію було заплановано в рамках поглибленого вивчення дисципліни «Українська та зарубіжна культура».

Візит залишив по собі незабутні враження, адже багатогранна колекція цінних експонатів, яка охоплює періоди розвитку європейського мистецтва від античних часів до ХХ століття, просто вражає.

Кожний зал – то джерело натхнення з унікальними скульптурами, картинами та гобеленами. Особливо до смаку студентам припав зал, присвячений стилю рококо: витончена позолочена стеля  із зображеннями лицарів, шпалери, що ілюструють епізоди з пригод Дон Кіхота…

Розповідь гіда була цікавою, пізнавальною та захопливою. Студенти залишилися задоволеними екскурсією, яка дала можливість ознайомитися з мистецькими шедеврами минулих епох.

Автор замітки: студентка групи СР-61 О.Москаленко

Фотографи: студентки групи СР-61 Д. Буторіна, Є.Боровик

Ви тут: Головна Студентське життя Візит до музею групами СР-61, РЗ-61 та РЗ-62 Ханенків