25.04.2019  |  На лекціях з "Новітньої та сучасної літератури"

Реалізм! Власне: прямо в очі, прямо правду, прямо без прикрас!

На кафедрі ВСта Р зібрались розумні, талановиті та креативні студенти. Вони взяли лекцію в свої руки (під не менш талановитим менторством викладача Побідаш І. Л.) і...

Не подумайте, що все закінчилось власне шоу, хоча таки було весело та цікаво. Головне було інтелектуально!

Другий курс (і редактори, і рекламісти) побували в багатьох країнах: Англія, США, Франція, Німеччина, Іспанія, Італія, Польща, Росія. І все те - друга половина 19 століття - реалізм!

Хто? Що? Як? Про що? Навіщо? писав - тепер ми напевно про це знаємо! Галерея талановитих письменників, їхнє творче та особисте життя, їхні успіхи та падіння!

Література - то таки цікаво і важливо! Хочете перевірити? Приєднуйтесь до її вивчення!

Ви тут: Головна Студентське життя На лекціях з "Новітньої та сучасної літератури"