24.04.2019  |  Студенти ВПІ відвідали Будинок Уряду

23 квітня 2019 року студенти ВПІ 3-го курсу спеціалізації «реклама і зв’язки з громадськістю» завітали до Будинку Уряду, щоб ознайомитися з особливостями роботи вищого органу виконавчої влади та дізнатися більше про організацію урядових комунікацій з громадськістю.

Студенти відвідали Музей історії урядів України, експонати якого розповідають про роботу урядів, що діяли на території сучасної України від 1917 року до наших днів. Крім того, для студентів було проведено екскурсію Будинком Уряду.

У прес-центрі Будинку Уряду відбулася зустріч з керівником Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України Роксоланою Стадник. Студенти дізналися цікаві нюанси про організацію урядових комунікацій, зокрема про роботу комунікаційної платформи «Єдиний голос», проведення всеукраїнських форумів фахівців з питань комунікацій.

Значну частину зустрічі було присвячено бренду Ukraine NOW, якому незабаром виповниться рік. Це продукт став чудовим прикладом співпраці бізнесу, міжнародних експертів та урядовців для популяризації нашої держави. Як розповіла Роксолана Стадник, бренд України Ukraine NOW отримав одну з найбільш престижних премій у сфері дизайну Red Dot Design Award 2018. Крім того, він був визнаний переможцем у номінації «Ребрендинг року: змінюйся або йди додому» за версією X-Ray Marketing Awards 2018 та посів друге місце у номінації «Революція комунікацій». На завершення зустрічі студентам було запропоновано стати амбасадорами бренду Ukraine NOW та надано презентаційні матеріали з брендом.

Також студенти отримали інформацію про можливості стажування у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Ви тут: Головна Студентське життя Студенти ВПІ відвідали Будинок Уряду