19.02.2018  |  Відгуки студентів про лекцію Інґо Петца про журналістські стандарти в Німеччині

Безмежно вдячна ВПІ за заходи такого плану, які відкривають очі на банальні речі.

Сьогодні я дізналася більше про те, як система журналістики працює в Німеччині. Особливо цікаво було почути власний досвід справжнього фахівця.

Найприємніше – це почути німецьку мову від носія мови, адже дуже сумувала за нею.

Єва Меєр, СР-71

Усім відомо, що Україна нині перебуває на щаблі невпинного розвитку вперед. І я вважаю, що молодому поколінню, як нікому іншому, надзвичайно важливо переймати довід у західноєвропейських країн та у провідних спеціалістів своєї справи. Рада, що КПІ дарує студентам та аспірантам таку можливість!

Сьогоднішня зустріч з німецьким журналістом була надзвичайно цікавою та захопливою. Він розповів про основні засади, на яких побудована якісна європейська журналістика, про ключові моменти розвитку видавничої справи. Також висвітлив різні аспекти роботи журналіста, а ще поділився секретами власного творчого шляху!

Особисто мені, як студентці першого курсу, було цікаво послухати гостя та поспілкуватися з ним. Не жалкую, що навчаюсь саме в КПІ!

Іванка Мельник, СР-71

Такий досвід надзвичайно цінний та цікавий, адже кожен фахівець з будь-якої галузі повинен знати не лише історію своєї спеціальності, а й тенденції її розвитку у світі.

Для мене, як майбутньої журналістки, було надзвичайно пізнавально дізнатися, які вимоги ставлять перед моїми «колегами» в Німеччині, що подобається німецькій аудиторії.

Анна Штефан, СР-71

Іноземець з клунком правди або що таке журналістська реальність

Коли нашу групу повідомили про лекцію, що організовується, зовсім не розповівши про деталі, я не очікувала нічого грандіозного, та дарма.

2 пари пролетіли настільки швидко, що я навіть не встигала поглядати на циферблат мого годинника. 2 пари з чудовим лектором із Німеччини, що на власному досвіді знає, що таке журналістика, 4 години розповідей та корисних порад,  240 хвилин живого спілкування та обміну досвідом.

Інго Петц знав, що він буде журналістом ще з середньої школи - з часів, коли він почав розуміти,  що його все цікавить значно  більше, аніж його однолітків. Та підростаючи, наші рожеві окуляри  зникають, і настає розуміння того,  що навіть за правду потрібно боротися.

Якщо Ви готові працювати заради інформування соціуму,  писати, розповідати без шаблонів та ярликів, то журналістика - це саме те, що Ви шукали.

Ольга Сиротюк, СР-71

Ви тут: Головна Студентське життя Лекція Інґо Петца про журналістські стандарти в Німеччині